Співпраця з БОВФ "Янголи спасіння"

Дата: 09.12.2022 16:07

Корсунь-Шевченківська міська територіальна громада з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України стала прихистком для багатьох людей, які були змушені залишити свої домівки через війну. На сьогодні в нашій громаді зареєстровано близько 3,2 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Для соціального захисту та підтримки ВПО рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, ще у березні 2022 року, затверджено відповідну програму. Також, задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, ми співпрацюємо з благодійними фондами, організаціями, волонтерами.

Так, завдяки співпраці, яку налагодила начальник відділу соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської міської ради Руслана Захарченко з благодійною організацією ВФ "Янголи спасіння", ми отримали гуманітарну допомогу для забезпечення місць компактного проживання ВПО. Ця допомога включала в себе подушки, комплекти постільної білизни, ліжка, матраци, холодильники, пральні машини, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, праски, сушки для білизни та душові кабінки.

Щиро вдячні БОВФ "Янголи спасіння" за суттєву, вчасну допомогу. Сподіваємося на плідну співпрацю й надалі.