Вітає народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 13.12.2022 13:18

13 грудня весь православний світ і я звичайно також відзначає день пам’яті Святого Апостола Андрія Первозванного!

Для українців цей день є особливим, адже Святий Андрій перебуваючи на схилах Дніпра, проповідував на нашій землі та благословив її! Андрій Первозванний за життя зробив безліч чудес. Апостол вважається святим покровителем України, Шотландії, Румунії, Греції, Сицилії, а також моряків і рибалок. Саме в пам’ять Святого Апостола Андрія Первозванного була в Києві збудована Свято-Андріївська Церква.

В Андрїїв день хочу побажати всім добра і щастя. Хай святе свято, День Андрія Первозванного, справжньою силою духу, благородством і мудрістю наповнить наші серця і дарує радість.

Хай віра міцніє, а бажання досягати цілей дозволяє знаходити свої вершини. Вірних друзів, гармонії в родині і щастя.

Перемоги і миру нам на многії та благії літа!