Нагадуємо, що триває Національний тиждень читання і вам просто необхідно відвідати книгозбірню нашої громади, щоб вибрати цікаву книгу !

Дата: 14.12.2022 08:28

Немає сенсу представляти Андрія Кокотюху. Він є провідним українським письменником, який пише в жанрі детектив і трилер.

Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міськоі ради подарує вам приємності у вигляді новинок від Кокотюхи для справжніх шанувальників детективного жанру.

Тільки в нас ви зможете взяти і прочитати книги із нового циклу «Вигнанець». Це чотири книги із п‘яти запланованих автором.

⁃ «Вигнанець і чорна вдова»

⁃ «Вигнанець і навчена відьма»

- «Вигнанець і перевертень»

⁃ «Вигнанець і грішниця».

Це історичний детектив, подіі якого відбуваються навесні 1909 року. Головний герой - молодий слідчий Платон Чечель, який може майстерно розплутати самий загадковий злочин. Однак, саме таланти криминаліста і зробили його вигнанцем. Крім цікавого детективного сюжету ви, безумовно, оціните майстерний опис Києва і Київщині тих часів, а також вишукане поліграфічне оформлення серії.

Рекомендуємо серію «Вигнанець» всім шанувальникам історичного детективу.