Шановні судді та працівники апаратів судів!

Дата: 15.12.2022 08:45

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання та побажання. Важливість вашої місії важко переоцінити, саме від вас залежить розбудова демократичного суспільства, яке базується на дотриманні принципів верховенства Закону. Саме від вашої сумлінної та професійної праці залежить розвиток України, як правової держави.

В цей день хочеться побажати вам невичерпної енергії, міцного здоров’я та злагоди у сім’ях. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті, а повага й довіра зі сторони суспільства стануть надійними дороговказами у вашій щоденній, нелегкій роботі. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідними справами і наближає нас до Перемоги!

З повагою,

в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій Мацюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.