Шановні жителі Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 25.01.2023 15:13

Знову гірка і непоправна втрата у нашій громаді🙏

24 січня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув корсунець, активний учасник Революції Гідності, ветеран АТО, військовослужбовець окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців

🕯️Собченко Олег Андрійович,

якого за бойові заслуги було нагороджено орденами “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів.

Учасник бойових дій у складі добровольчих батальйонів з 2014 по 2016 рік. А з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 долучився до окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців. Відданий захисник України до останньої миті виконував свій військовий обов'язок та залишився вірним військовій присязі. У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя.

Дату прощання з Героєм буде повідомлено пізніше.

Світла пам'ять та вічний спокій Герою!