"Жага Перемоги"

Дата: 24.02.2023 17:09

Сьогодні у Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради відбулося відкриття виставки картин "Жага Перемоги", художника-аматора Ольги Кащеєвої з м. Сєвєродонецька Луганської області.

На виставці були присутні місцеві художники, письменники, майбутні вчителі малювання, а можливо і художники, студенти Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу, ті кому цікаве мистецтво у різних його проявах.

Дякуємо автору за емоції, за віру в Україну, за жагу Перемоги. Дякуємо вокально-хоровому гурту "Оберіг" під керівництвом Петра та Світлани Сивоконів за потужні патріотичні пісні.

Ми непереможні, бо ми УКРАЇНЦІ!💙💛 Переможемо!🇺🇦 Все буде Україна!🇺🇦

❗️ Хто не мав змоги прийти на відкриття виставки, але має бажання познайомитися з творчістю Ольги Кащеєвої, ласкаво просимо до бібліотеки. Виставка буде ще доступна до перегляду.