Дата: 28.02.2023 17:04

27 лютого 2023 року відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, під головуванням заступника міського голови Корсунь-Шевченківського міської ради – Людмили СІМШАГ. У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей Оксана БУРКОВСЬКА, представники відділів виконавчого комітету та структурних підрозділів Корсунь-Шевченківської міської ради, старший інспектор СЮП ЧРУП ГУ НП у Черкаській області Богдан ПОПОВИЧ, начальник Корсунь-Шевченківського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості Валентина ГЕРМАНОВА, працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради» Ірина КАЗИМІР та Леся ШЕВЧЕНКО.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо можливості (неможливості) повернення з патронатної сім'ї малолітньої дитини на виховання її батькам.

Члени комісії брали активну участь в обговоренні питання, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції, з'ясовано факти і обставини по представленому питанню. За результатами розгляду комісією прийнято рішення відповідно до чинного законодавства, яке спрямоване на захист прав та законних інтересів дитини.