«Слово Кобзаря крізь століття»

Дата: 07.03.2023 14:16

У вівторок, 28 лютого у мистецькій школі ім.К.Г.Стеценка Корсунь-Шевченківській міської ради відбувся конкурс дитячого малюнка «Слово Кобзаря крізь століття». На виставці презентовано 71 робота, учнями: Драбівської мистецької школи Набутівської сільської ради, мистецької школи ім.К.Г. Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради та Корсунь-Шевченківським фаховим педагогічним коледжом ім.Т.Г.Шевченка .

Конкурс дитячого малюнка «Слово Кобзаря крізь століття» оцінювало незалежне жюрі у складі: В.В.Мошенець, В.М. Нелеп, О.В.Марчик, Р.В.Погоріла та С.В.Костенко.

Картини, які представлені на виставці були дуже гарні та змістовні, що ускладнювало оцінювання робіт.

Після обговорення жюрі оголосили результати переможців конкурсу

дитячого малюнка «Слово Кобзаря крізь століття»:

ГРАН-ПРІ – Столярова Яна

( Драбівська мистецька школа Набутівської міської ради, викладач Курінна М.А.)

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ ( 9-11 РОКІВ)

І МІСЦЕ – Марциновський Володимир (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Власенко В.А.).

ІІ МІСЦЕ – Костенко Анжела (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Паливода К.В.)

ІІІ МІСЦЕ – Бітюкова Софія (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Шевченко Л.А.)

ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (12-13 РОКІВ)

І МІСЦЕ – Рябуха Анастасія (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Власенко В.А.).

ІІ МІСЦЕ – Веретільник Роман (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Власенко В.А.).

ІІІ МІСЦЕ – Кобзар Ірина (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Шевченко Л.А.).

ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (14-16 РОКІВ)

І МІСЦЕ – Поліщук Єлизавета (мистецька школа ім.К.Г.Стеценка, викладач Шевченко Л.А.).

ІІ МІСЦЕ Чикирис Олександра ( Драбівська мистецька школа Набутівської міської ради, викладач Курінна М.А.).

ІІІ МІСЦЕ – Кияшко Вікторія (Комунальний навчальний заклад фахової перевищої освіти « Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка» викладач Паливода К.В.).

Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Слово Кобзаря крізь століття» відбулося 3 березня 2023 року.