Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 17.03.2023 15:20

18 березня 2023 року у нашій громаді оголошено День жалоби. Підступна і безжальна війна знову покрила глибоким смутком наш край...

13 березня 2023 року на Донеччині загинув наш земляк, військовослужбовець Збройних Сил України

🕯Журавель Сергій Юрійович

До останнього подиху Сергій Юрійович був вірній присязі і Батьківщині в боротьбі за волю і незалежність України.

У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться 18 березня об 11:00 годині в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України (біля міського Будинку культури). Поховають Сергія на Алеї Героїв центрального кладовища.

Вічна пам'ять і слава Герою!🙏