На Черкащині стартувала посівна, – Ігор Табурець

Дата: 23.03.2023 10:14

Весняна посівна кампанія розпочалась на Черкащині. Аграрії уже засіяли понад тисячу гектарів ярої пшениці. Про це повідомив очільник області Ігор Табурець.

За його словами, цього року в регіоні планують засіяти не менше площ, аніж торік. Водночас аграрії збільшуватимуть посіви соняшнику, сої, ярого ячменю та зернобобових культур.

– Від минулої весни наші воїни полів стали ще сильніші, стійкіші та наполегливіші, – наголосив начальник Черкаської ОВА. – Ми в постійній комунікації з робочих питань. Погода сприяє нарощуванню темпів посівної. Наша продовольча безпека в надійних руках!

Нагадаємо, минулого року за показником урожайності зернових культур Черкащина ввійшла до п’ятірки лідерів серед областей України.

За інформацією Черкаської ОВА