Пошук

31 березня 2023 року в.о. міського голови Віталій Мацюк прозвітував перед громадою.

Дата: 03.04.2023 12:12
Кількість переглядів: 324

31 березня 2023 року в.о. міського голови Віталій Мацюк прозвітував перед громадою про виконання своїх повноважень. Звітна зустріч відбулася в Будинку культури.

«Підсумовуючи 2022 рік, хочу закцентувати увагу на тих викликах і випробуваннях, які постали перед нами. Адже цей період став найскладнішим у житті всіх без винятку громад країни.  Хочу висловити вдячність усім жителям громади, хто згуртувався, працював та допомагав. У 2022 році головним нашим завданням було і залишається формування надійного тилу для Збройних Сил України. Саме завдяки нашим захисникам ми сьогодні маємо змогу продовжувати працювати на благо нашого краю й країни. Попри все, освітянська, культурна, медична, соціальна та комунальна галузі нашої громади продовжували свою роботу, не збавляючи темп, а навпаки – долаючи ряд нових викликів. І хоч започатковані нами великі проєкти, а саме: реконструкція дитячого садочку «Дружба», сума проекту в межах 60 млн. грн. та реконструкція парку та його будівель, сума проекту в межах 200 млн.грн., були вимушено призупинені через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави, ніщо не змогло вибити ґрунт з-під наших ніг. Ми не лише вистояли, а й маємо багато планів, які починаємо реалізовувати вже нині»,- сказав Віталій Мацюк.

На зустрічі Віталій Мацюк охарактеризував пріоритетні напрямки роботи, за якими працювала громада в минулому році. Висвітлив питання управління громадою, прийняття рішень, депутатської діяльності, роботи виконавчого комітету. Детально зупинився на роботі структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та установ громади.

«Війна, якою б нищівною вона не була, не здатна паралізувати життя країни, де люди хочуть працювати і розвиватися. Наразі актуальним залишається питання створення укриттів. Відповідні проекти вже втілені в життя у спортшколі, Моринській, «першій» та «другій» школі, ліцеї, в мистецькій школі та будинку культури. Водночас готуємо нові проекти окремих підземних укриттів для «другої», «п’ятої» школи та закладу дошкільної освіти «Сонечко», «першої» школи, гімназії, дитсадків «Дружба» і «Зірочка». Загальна вартість укриттів близько 20 млн.грн. Також працюємо над проектом на заміну системи опалення в гімназії, «першій» школі та будинку культури. Передбачено кошти на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ у громаді та їх рекультивацію 97 тис.грн., придбання шкільних меблів відділом освіти молоді та спорту 512 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт ділянки водопроводу, з переходом р.Рось від вулиці В’ячеслава Чорновола до вулиці Правобережна 720 тис.грн., капітальний ремонт дамби на Мартанському ставку з виготовленням проектно-кошторисної документації 400 тис.грн., виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція майданчика водопровідних споруд з влаштуванням додаткового водозабору та споруд очищення води для господарсько-питних цілей станції «Сівач» 1 млн.грн. Ці та багато інших ініціатив, ідей, проєктів – свідчення того, що нас, українців, не зламати. Ми віримо в Збройні Сили України, віримо в наших земляків-захисників. Постійно проводимо благодійні заходи та ярмарки, збираємо кошти на потреби воїнів: транспорт, амуніцію, різні військові засоби. Підбиваючи підсумки 2022 року хочу, перш за все, подякувати Збройним Силам України, які стали міцним щитом для кожного з нас. Дякую абсолютно кожному мешканцю громади за об’єктивну критику, конструктивні діалоги, спільну працю та її результати. Переконаний, що цей рік стане переможним для нашої країни. Вірю у нашу єдність та згуртованість заради сьогодення та майбутнього»,- підсумував Віталій Мацюк.

У ході звітування Віталій Сергійович відповів на усі письмові та усні запитання жителів громади.

Повний текст звіту в.о.міського голови Віталія Мацюка.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора