Пошук

Шановні жителі, керівники установ, підприємств та організацій Корсунь-Шевченківської територіальної громади!

Дата: 05.04.2023 13:48
Кількість переглядів: 514

Щорічна акція «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ” та День благоустрою на території  Корсунь-Шевченківської територіальної громади! 

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією у квітні-травні та організація Дня благоустрою на тій чи іншій локації, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ви проживаєте.

Таким чином, візьміть участь у благоустрої, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, автобусних зупинок.

Кожен житель громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Розпорядження щодо проведення щорічної акції "За чисте довкілля"та дня благоустрою:

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора