Дата: 11.04.2023 11:02

Одним із найурочистіших для кожного християнина свята, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Це дійсно Великий день, який прославляє Воскресіння Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою, знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування. Це свято має свої традиції, які встановлювалися поступово протягом багатьох століть.

Українці відроджують та свято бережуть свої національні традиції, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу та передають ці традиції з покоління в покоління.

Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради пропонує своїм користувачам переглянути етно-виставку "Великодні візерунки", яка містить книги, що познайомлять вас з українськими великодніми традиціями, як відомими так і маловідомими, історією походження свята та оберете для себе рецепти традиційних великодніх страв української кухні.