У Корсунь-Шевченківській громаді тривають ремонтні роботи дорожньої інфраструктури.

Дата: 02.05.2023 16:39

Нині спецтехнікою проводяться відповідні роботи у селах Моринського старостинського округу: прогортання, грейдерування проїжджої частини визначених доріг з подальшою підсипкою щебенем.  На деяких ділянках доріг здійснюються необхідні роботи щодо водовідводу.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуПаралельно продовжуються ремонтні роботи і на дорогах міста, зокрема здійснюється асфальтування бічної ділянки дороги вздовж Мартанського ставу, ямковий ремонт вулиць струменевим методом.

Фото без описуФото без описуТакож приділяємо належну увагу і тротуарам. Для зручності жителів міста облаштували пішохідну зону між вулицями Сошенка та Гіфхорнська. Згодом буде приведено до ладу і прилеглу клумбу.

Фото без описуФото без опису

Працюємо далі!