Людська памʼять нетлінна, а вдячність непідвладна рокам.

Дата: 09.05.2023 16:55

Традиційно у ці дні ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни. Час плине, і їх залишилося у нашій громаді лише двоє: Побірченко Семен Павлович та Охріменко Василь Павлович.

Сьогодні в.о. міського голови Віталій МАЦЮК відвідав ветерана війни Охріменка Василя Павловича, вручив йому квіти та продуктовий набір. Василю Павловичу 99 років, однак він ще вражає своєю силою духу та міццю. Подякувати за стійкість та мужність завітали сьогодні до оселі рідні та близькі Василя Павловича, сусіди та представники ради ветеранів.

Напередодні очільник громади навідався до Семена Павловича Побірченка, який зараз перебуває на лікуванні, підтримав його завжди бадьорий дух.

Щира вдячність, повага та побажання здоров’я нашим ветеранам!

Нині наша країна також відстоює свою свободу та незалежність. Наші захисники виборюють майбутнє для наступних поколінь та можливість жити на рідній землі в незалежній Україні.

Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!🇺🇦