Про організацію та проведення щорічної акції «За чисте довкілля у період із 10.04.2023 по 10.05.2023 на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади.

Дата: 15.05.2023 12:56

На виконання розпоряджень: Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів від 31.03.2010 № 777-р, міського голови «Про організацію та проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» від 04.04.2023 № 95 інформуємо, що на території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади було здійснено санітарну очистку закріплених за підприємствами, організаціями, установами територій, озеленення шляхом висадки дерев, кущів та квітів, проведено роботи з благоустрою із дотриманням вимог режиму воєнного стану.

До акції долучилися: Виграївський та Моринський старостинські округа; заклади освіти; комунальний заклад «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний НРЦ «НАДІЯ» ЧОР»; відділ культури та туризму; філія «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» разом із Корсунь-Шевченківським осередком Черкаської ОО ВЕЛ; комунальне некомерційне підприємство «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги»; комунальне некомерційне підприємство «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня»; 11 Державна пожежно-рятувальна частина 3 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області; Корсунь-Шевченківське управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості; Черкаське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області; Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник за сприянням Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ "Урожай"» Олександра Воскобойніка, БФ «МХП – Громаді», ГО «Патріоти рідного краю – Україна», Корсунь-Шевченківської міської ради, також активну участь взяли працівники комунальних підприємств «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління», «Тепломережа» та інші організацій й жителі громади.

Підбиваючи підсумки слід зазначити, що на території громади вжито наступних заходів:

• гектар нового лісу - під меч Колесова посаджено 40 кг жолудів та близько 4,5 тисячі сіянців сосни звичайної;
  • сквер на площі 0,5 га – у якому було висаджено 2380 майбутніх дерев сосни та дуба;
  • по підприємствах, організаціях та закладах освіти висаджено: орієнтовно 350 кущів, 200 дерев та більше 220 одиниць декоративного посадкового матеріалу, а це туї, самшити та інші декоративні кущі;
  • у філії "Корсунь-шевченківське лісове господарство" висаджено 165 тис. штук майбутніх дерев на площі 33,5 га;
  • упорядковано газони та клумби на яких висаджено квіти й траву;
  • приведено у належний вигляд дитячі майданчики, пам’ятні місця та до поминальних днів кладовища;
  • прибрано берега водойм та їх приток у частинах на обраних локаціях;
  • проведено санітарну обрізку гілля та видалення аварійних дерев;
  • на вулицях громади частково проведено ямковий ремонт, асфальтування, роботи дорожньої інфраструктури, а це грейдерування проїжджої частини визначених доріг з подальшою підсипкою щебенем. На деяких ділянках доріг здійснено необхідні роботи щодо водовідводу, проведено благоустрій пішохідних зон та тротуарів.