Нагороджено учнів – переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідних робіт МАН.

Дата: 01.06.2023 17:30

У Корсунь-Шевченківській міській територіальній громаді потужний потенціал творчої, талановитої та обдарованої молоді. Сьогодні, у День захисту дітей, нагороджено учнів – переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідних робіт МАН.

У 2022-2023 році маємо 11 переможців цього конкурсу. Школярі-переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу нагороджені грамотами Управління освіти і науки Черкаської ОВА та грошовою винагородою Корсунь- Шевченківської міської ради: за І місце – 3000 грн., за ІІ місце – 2000 грн., за ІІІ місце – 1000 грн. Також за результативну роботу з обдарованими учнями грошову винагороду та грамоти отримали наставники-вчителі.

Нагороди отримали:

📚Учні та вчителі Корсунь- Шевченківської школи №1:

🖍Антонов Дмитро Володимирович, учитель фізики та астрономії та його учні:

🥇Федотов Ярослав, учень 11 класу, за І місце;

🥈Дивизинюк Максим, учень 10 класу, за ІІ місце;

🥉Ілляшенко Анастасія, учениця 9 класу, за ІІІ місце;

🥉Прядченко Дмитро, учень 10 класу, за ІІІ місце;

🥉Федина Массімо, учень 11 класу, за ІІІ місце.

🖍Радченко Оксана Вікторівна, вчителька біології та її учениця

🥉Нездолій Сабіна, учениця 9 класу, за ІІІ місце.

📚Учні та вчителі Корсунь- Шевченківської гімназії:

🖍Резніченко Людмила Іванівна, вчителька географії та її учні:

🥉Матвієнко Олександр, учень 10 класу, за ІІІ місце;

🥉Римаренко Роман, учень 10 класу, за ІІІ місце.

🖍Ведмідь Ірина Григорівна, вчителька української мови та літератури та її учениця 10 класу

🥈Томіленко Олеся за ІІ місце.

🖍Цимбалюк Василь Васильович, учитель української мови та літератури, та його учень 10 класу

🥉Дерій Григорій за ІІІ місце.

📚Корсунь-Шевченківський ліцей:

🖍Шершнєва Ольга Олексіївна, вчителька математики, та її учениця 10 класу

🥈Яценко Анастасія за ІІ місце.

Нам є ким пишатися! Бажаємо подальших успіхів, а педагогам- наставникам — подяка за професіоналізм у роботі з обдарованою молоддю. Наближаємо Перемогу разом!