Дата: 02.06.2023 11:56

01 червня 2023 року відбулося засідання 47 позачергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради. Перед початком засідання вшанували хвилиною мовчання усіх, хто поліг у жорстокій війні під час російського вторгнення у нашу державу.

Присутні на позачерговій сесії депутати розглянули ряд питань соціального, житлово-комунального спрямування та питання щодо землеустрою. Депутатати затвердили ряд програм, зокрема, «Програму оснащення водопровідних вводів багатоквартирних будинків м.Корсунь-Шевченківського вузлами комерційного обліку води на 2023-2024 роки». Програма є складовою частиною державної енергозберігаючої політики та забезпечує виконання ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Даною Програмою передбачено розроблення проектів та встановлення вузлів комерційного обліку у 69 багатоквартирних будинках міста, які на момент прийняття відповідного закону підключені до комунальної мережі централізованого водопостачання та не оснащені приладами комерційного обліку. Також збільшено фінансування на виплати допомог та програм соціального спрямування. Затверджено ряд кошторисних та проектно-кошторисних документацій, які передбачають поточні та капітальні ремонти доріг та тротуарів громади. Внесено відповідні зміни до бюджету Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.

Ці та інші прийняті рішення порядку денного оприлюднені в розділі «Архів документів» на офіційному вебсайті громади.