Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 14.06.2023 15:51

Сьогодні уклінно, живим коридором провели в останню земну путь нашого земляка, вірного захисника нашої держави, жителя села Моринці –

🕯сержанта Купця Петра Петровича.

Народився Петро Купець 23 лютого 1979 року в селі Моринці. Тут виростав, навчався у школі, після закінчення якої вступив до Гарбузинського профтехучилища і здобув спеціальність водія. До служби в армії працював у місцевому агропідприємстві. Відслуживши, працював у Києві на будівництві.

Коли в 2014 році розпочалися воєнні дії на сході України, затятий борець за справедливість не міг знести такої наруги з боку сусідньої держави, тож з 11 березня 2015 року і по 31 березня 2016 був учасником АТО. Демобілізувавшись, деякий час працював на різних роботах.

З початку повномасштабного вторгнення росії вже з 25 лютого 2022 року – пішов на фронт, бо хотів, щоб ми всі жили у вільній країні, хотів захистити нас, свою родину, свою країну. Петро Петрович, отримавши у квітні 2022 року численні осколкові поранення, пройшовши лікування, знову повернувся боронити рідну державу та стояв на її захисті до останнього свого подиху...

6 червня 2023 року Петро Купець загинув на Донеччині. Трагічно обірвалося життя світлого, життєрадісного, відданого своїй справі, відкритого, доброго і надійного друга, найкращого сина, відданого патріота.

Кожне життя, що вбила росія, — це цілий світ, який навіки згас. Це мрії, плани, сподівання, яким не судилося стати реальністю, бо сусідній народ поклав око на чужу країну та чужу землю.

Не пробачимо ворогу жодної смерті, жодного зруйновано будинку, жодної материнської сльози!

Висловлюємо щирі та глибокі співчуття матері, рідним, побратимам загиблого Захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову перед мужністю воїна у скорботі. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях. Безмежна шана, вічна і світла пам‘ять Герою!🙏

Слава Україні! Слава Героям!🇺🇦