Спортивне життя нашого славетного краю, попри воєнні реалії, залишається активним.

Дата: 20.06.2023 17:23

Пожвавлене воно значною мірою завдяки підтримці й сприянню віцепрезидента федерації боксу України, народного депутата України від нашого округу Андрія Стріхарського.

А завдяки сильним і цілеспрямованим юним спортсменам ці змагання сповнюються потужного духу боротьби.

Так, ще зовсім недавно Корсунь- Шевченківська громада приймала масштабний Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат, а вже цими вихідними такий турнір відбувся і в Черкасах!

Змагалися близько 450 спортсменів із 24 областей України, юнаки та дівчата 2009-2010 років народження. Переможці турніру будуть представляти Україну на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів.

Нових перемог спортсменам!

Дякуємо нашим захисникам за можливість проведення заходів!