Позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради

Дата: 27.07.2023 19:51

Фото без опису27 липня 2023 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради під головуванням в.о. міського голови Віталія МАЦЮКА.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Після затвердження порядку денного, присутніми членами виконавчого комітету було розглянуто 15 проєктів рішень, із яких усі прийняті.

Зокрема, серед інших, було погоджено Програму підтримки центру психологічної реабілітації КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» Корсунь-Шевченківської міської ради на 2023-2025 роки. Також на підставі звернення виконавчого органу Набутівської сільської ради, внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 10.07.2023 №170 «Про погодження встановлення тимчасових пам’ятних дощок загиблим Героям Революції гідності та російсько-української війни». Схвалено проекту рішення «Про внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2022 № 39-45/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади на 2023 рік».

Із прийнятими рішеннями можна ознайомитись в розділі «Архів документів» на офіційному вебсайті міської ради.