Шановні працівники торгівлі!

Дата: 30.07.2023 12:04

Щорічно в останню неділю липня своє професійне свято відзначають працівники торгівлі. Шановні працівники торгівлі! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби населення.

Ви працюєте в складних умовах війни над тим, щоб система торгівлі розвивалася, а споживачі не відчували дефіциту продовольчих та промислових товарів. Впевнений, що і надалі ви сприятимете зміцненню економічного потенціалу громади та країни, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченого споживчого ринку високоякісними товарами.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту вашим родинам та успіху в усіх починаннях.

З повагою, секретар міської ради Віталій МАЦЮК