ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 02.08.2023 17:04

Робоча група з розробки комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади, яка працює щоденно (в робочі дні) з 02.08.2023 по 07.08.2023 року включно з 15.00 по 17.00 год. в залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради (ІІ поверх) приймає від населення, громадських організацій, підприємств та підприємців пропозиції щодо додаткових індикаторів розвитку Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.

Для надання пропозицій звертатися за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, зал засідань, ІІ поверх.

Ознайомитися з уже визначеними індикаторами можна в протоколі засідання робочої групи за посиланням:

Протокол засідання робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади