Засідання Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.
Враховуючи визначені засади державної політики щодо відновлення, збереження та вшанування національної пам’яті про боротьбу та борців за незалежність, рішенням Корсунь-Шевченківської міської ради від 11.07.2023 №50-32/VIII затверджено Порядок надання статусу борця за незалежність України у ХХ столітті на території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.
3 серпня 2023 року відбулося перше засідання Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради. Комісія у складі депутатів міської ради, представників виконавчих органів Корсунь-Шевченківської міської ради, районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, державного історико-культурного заповідника та Громадської організації «Ветеранів АТО Корсунщини» розглянула подані документи осіб, які претендують на присвоєння статусу борця за незалежність України у ХХ столітті на території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.
Вивчивши та взявши до відома відповідні документи, Комісія одноголосно ухвалила рішення рекомендувати порушити перед Корсунь-Шевченківською міською радою клопотання про надання статусу борця за незалежність України у ХХ столітті на території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаської області:
- Ворошило Леоніду Костянтиновичу, голові Народного Руху України за перебудову в м.Корсунь-Шевченківський 1990-1993р;
- Кульбаченку Миколі Юрійовичу, члену Народного Руху України за перебудову в м.Корсунь-Шевченківський 1990- 993р.