Результати громадського обговорення містобудівної документації від (26.06.2023 - 26.07.2023)

Дата: 09.08.2023 11:46

Повідомлення щодо результатів громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території частини території земельної ділянки вздовж вулиці Костомарова, в адміністративних межах Корсунь-Шевченківської територіальної громади, розміщеної за межами населеного пункту м. Корсунь-Шевченківський вул. Костомарова 57-А Черкаського району Черкаської області під будівництво зерносховища»

Замовник містобудівної документації: Корсунь-Шевченківська міська рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Меланченко А.М..

Вищезазначена містобудівна документація виконана на підставі рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 28.04.2023 № 45-28/VIII «Про розроблення детального плану території» зі змінами.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 проведено громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Громадські обговорення проєкту детального плану території тривали з 26.06.2023 по 26.07.2023.

Громадські слухання проєкту детального плану території відбулись 26.07.2023 року о 11:00 годині.

Під час громадського обговорення проєкту детального плану території письмові пропозиції та зауваження до Корсунь-Шевченківська міської ради не надходили.

Під час громадських слухань надійшли усні зауваження. Усі зауваження були розглянуті розробником та замовником містобудівної документації й за результатами опрацювання пропозицій громадськості підготовлено відповіді згідно чинного законодавства.

Громадські обговорення проєкту детального плану території відбулись без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні».

Протокол громадських слухань

Результати розгляду пропозицій (зауважень)

Стенограма