Пам'ятаємо...

Дата: 19.08.2023 09:20

Сьогодні, 19 серпня, минає рік , як перестало битися серце мужнього захисника, військовослужбовця ЗСУ

🕯 Купрєєва Юрія Олександровича

Юрій загинув у бою за нашу Батьківщину в Донецькій області. Чудова людина, надійний товариш, відданий син України, готовий прийти на допомогу кожному. Юрій Олександрович був справжнім патріотом своєї Батьківщини, мужнім воїном, чуйним, вірним і надійним товаришем, турботливим сином і люблячим братом. Йому було лише 33 роки. Але герої української землі не вмирають - вони стають до лав Небесного війська!

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України 31 жовтня 2022 року Юрій Купрєєв нагороджений орденом «За мужність» (посмертно). На честь Юрія Купрєєва названа вулиця в м.Корсунь- Шевченківський.

Вічна пам'ять Герою!