Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України. Завтра — найголовніше державне свято нашої країни – День Незалежності України!

Дата: 23.08.2023 15:50

Дорогі земляки!

Синьо-жовті кольори—наше втілення національної єдності, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Вірності і мужності, відвертості та чесності, готовності до самопожертви та віри в нашу державу.

З нагоди Дня Прапора України, напередодні Дня Незалежності України, в ознаменування нашої довічної пам’яті та пошани покладено квіти до меморіальної Алеї Героїв, місць поховання Героїв, пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, борцям за волю України, похідним групам ОУН, погруддя Гетьмана України Богдана Хмельницького, пам’ятного хреста корсунським полковникам козацької доби, пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Вшанували пам'ять борців за волю України — усіх героїв минувшини і героїв сучасності — хвилиною мовчання!

Почесними грамотами міської ради нагороджено наших земляків : військовослужбовців 110-ої ОМБ ім. генерала – хорунжого Марка Безручка, а також працівників правоохоронних органів, рятувальників, роти охорони третього відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, волонтерів громадської організації «Солдатські матері Корсунщини».

Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено Анатолія Рябошапку, директора ТОВ «Агрофірма «Доступ», за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади та допомогу ЗСУ.

Віримо в Збройні Сили України!🇺🇦

Віримо в Перемогу!🇺🇦