Рідна громадо!

Дата: 24.08.2023 09:48

Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю Незалежності України🇺🇦

Нашу незалежність у 1991 році вдалося відновити волею Українського народу. І саме зараз її крізь кров самовіддано відстоюють наші Захисники на фронті. Вони тримають над нами небо. Незламно борються. Віддають свої життя. Найкращі сини України, вам – вдячність і шана, полеглим – низький уклін і вічна пам’ять.

Нинішня завзята боротьба за Незалежність доводить, що українці – нація переможців. Пишаюсь кожним із наших земляків, які стоять на захисті України. Шаную кожного з волонтерів, які допомагають фронту, долучаються до боротьби в тилу, наближаючи нашу Перемогу. Ціную кожного, хто тут, у громаді, працює і підтримує її життєдіяльність.

Так, корсунці ніколи не стоять осторонь: боронять і захищають, допомагають, співчувають і піклуються. Тримають фронт і міцний тил України.

Незалежність – це перемагати разом!

Миру нам усім після Перемоги над російським загарбником! Здоров’я, наснаги, бадьорості духу та незламності!

Слава Україні!🇺🇦

З повагою,