Позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

Дата: 05.09.2023 16:02

5 вересня 2023 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради під головуванням заступника міського голови Михайла ЛУЦЕНКА. У голосуванні приймали участь 12 членів виконавчого комітету.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя під час вторгнення російської федерації в Україну.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали пропозицію внесення на розгляд засідання 1 додаткового проекту рішення про присвоєння об’єкту нерухомого майна (нежитловому приміщенню) адреси.

Після затвердження порядку денного, присутніми членами виконавчого комітету були розглянуті  питання різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

• про затвердження висновків органу опіки про доцільність призначення опікунів;
  • про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;
  • про затвердження Акту комісії по обстеженню зелених насаджень, надання ордеру на видалення аварійних дерев, зобов’язання висадити зелені насадження.

Внесли зміни до рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 20.07.2022 №164 «Про створення комісії та затвердження Положення про роботу комісії з уточнення територій об’єктів природно-заповідного фонду Корсунь-Шевченківської територіальної громади Черкаського району».

Члени виконавчого комітету одноголосно схвалили проект рішення «Про внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2022 №39-45/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади на 2023 рік», задля забезпечення ефективного використання коштів бюджету міської територіальної громади шляхом перерозподілу видатків для вирішення найнагальніших, у тому числі і соціальних питань. Зокрема, змінами передбачено виділення додатково коштів на Програми підтримки військових частин Збройних Сил України.

Також на позачерговому засіданні виконавчого комітету начальником відділу бухгалтерського обліку і звітності, головним бухгалтером виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Альоною МЕДВЕДЄВОЮ поінформовано членів виконавчого комітету про підсумки проведення Держаудитслужбою в Черкаській області ревізії та аудиту бюджету Корсунь-Шевченківської міської громади, окремих питань фінансово-господарської діяльності Корсунь-Шевченківської міської ради за період з 01.01.2020 по 31.12.2022.

Із прийнятими рішеннями виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради можна ознайомитись в розділі «Архів документів» на вебсайті міської ради.