День адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2023 14:26

Фото без описуЩороку, 6 вересня, в Україні відзначають День адміністратора центру надання адміністративних послуг. Система надання адміністративних послуг постійно вдосконалюється, скорочуються терміни та спрощуються процедури їх надання.

З нагоди професійного свята вітаємо адміністраторів відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради! Мирного неба, міцного здоров’я, щастя, оптимізму і благополуччя, успіхів у нових починаннях. Нехай кожен день дарує позитивні емоції та щирі посмішки відвідувачів.

Впевнений, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

З повагою,

секретар міської ради Віталій МАЦЮК