Адміністратори ЦНАП взяли участь у онлайн-консультації

Дата: 14.09.2023 16:59

14 вересня 2023 року адміністратори відділу "Центр надання адміністративних послуг" Ільченко Юлія Анатоліївна, Дерев'янко Анна Андріївна, Кузьменко Ганна Андріївна та Позднякова Наталія Анатоліївна взяли участь в онлайн-консультації на тему:

«Надання послуг ветеранам. Особливості реалізації Проєкту «Я — Ветеран».

У ході онлайн-консультації експерти розглянули низку питань:

- зміна підходів до надання сервісних послуг ветеранам війни та членам їх сімей в ЦНАПах та впровадження нових форм їх обслуговування;

- роль органів місцевого самоврядування та ЦНАП у забезпеченні доступності та спрощенні процедури отримання послуг та соціальної підтримки;

- міжвідомча взаємодія в процесі отримання послуг та соціальної підтримки.

Спікери:

1) Олександр Андрєєв, консультант Програми USAID DOBRE;

2) Руслан Приходько, директор Департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України;

3) Наталія Ткач, заступник директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради.

Онлайн-нарада проходила у форматі діалогу, де учасники мали змогу задавати питання експертам та отримувати вичерпні відповіді на них.