Шановні краяни!

Дата: 01.10.2023 09:48

Фото без описуПрийміть щирі вітання з Днем захисника і захисниці України, Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці свята об’єднують наш народ і відображають нескорений дух українців. Адже ми завжди мужньо й героїчно боронили рідну землю від ворожих посягань на неї. І сьогодні тисячі людей гідно відстоюють нашу свободу і нашу незалежність. Сьогодні та щодня ми говоримо щире «Дякую!» нашим Захисникам та Захисницям за кожен ранок, самопожерву, відвагу та героїзм.

Вклоняємося світлій пам’яті тих, хто віддав найцінніше - своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

Безмежно вдячні кожному, хто нас оберігає, хто продовжує відстоювати наші права на волю та свободу.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця – до Перемоги України! Нехай Прясвята Богородиця завжди посилає віру, силу і сміливість. Зичимо усім нам мирного неба над головою! Нехай у кожній родині панують злагода та добробут, а українська земля назавжди буде вільною та незалежною!

Слава Україні!🇺🇦

Слава Героям!🇺🇦