Щиро вітаємо шановану освітянську родину Корсунь-Шевченківської громади з Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 10:44

Фото без описуШановні освітяни! Ви вносите визначальний вклад у формування нового покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї громади, своєї країни.

Ви – ті, хто формує майбутнє нашої країни. У воєнний час освітні заклади нашої громади – потужні осередки волонтерської допомоги нашим Силам Оборони.

Прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Міцного здоров’я, терпіння та нових досягнень у вашій професійній діяльності.

Мирного неба над головою усім нам та Україні!🇺🇦

З повагою,

секретар міської ради Віталій МАЦЮК