У виконавчому комітеті міської ради проведено першу реєстрацію народження дитини

Дата: 05.10.2023 16:22

Реєстрація актів цивільного стану належить до тих адміністративних послуг, які є особливо потрібними серед населення. Однією з таких процедур є реєстрація народження дитини. Мета міської ради - робити все необхідне для того, щоб забезпечити громадян повним спектром послуг, яких вони потребують в одному місці.

Сьогодні адміністратором ЦНАПу Юлією ІЛЬЧЕНКО проведено першу реєстрацію народження дитини.

Свідоцтво про народження молодій матусі ШАБРАТ Яні новонародженої дитини, батько якої, Сергій ШАБРАТ знаходиться на службі в лавах ЗСУ, вручив секретар міської ради Віталій МАЦЮК. Привітали подружжя з народженням первістка Віталій МАЦЮК та Марина РЯБУХА ( начальник ЦНАПу), вручивши подарунок.

Додамо, що у відділі ЦНАП можна отримати інші послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо державної реєстрації народження, шлюбу та смерті з 05.10.2023 року.