Шановні працівники харчової галузі!

Дата: 15.10.2023 11:06

Фото без описуВід щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників харчової промисловості.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

На вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування.

Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Щиро зичимо вам, шановні трудівники харчової промисловості,щасливого життя під мирним небом України, любові та злагоди в родинах, добробуту, благополуччя, міцного здоров’я та професійних успіхів на благо нашого краю!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК,

депутатський корпус та виконавчий комітет