Пошук

Повідомлення про проведення громадського обговорення з формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади

Дата: 27.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 687

Фото без опису

Корсунь-Шевченківська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Під час розроблення завдання було враховано законодавчі та нормативні документи: п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 16¹ Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанову Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником проекту містобудівної документації є виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради, а розробник – ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ». Підстава розроблення – Рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 25.11.2022 № 38-10/VII.

З текстовою частиною зазначеного Завдання можна ознайомитися за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42 (приміщення міської ради).

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту і зв’язку, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради – ОМЕЛЯНЧУК Микола Васильович.

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я голови громади в паперовому та електронному вигляді за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42 та на e-mail: socekonomks@gmail.com з 26 жовтня до 30 жовтня 2023 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської територіальної громади відбудеться 01.11.2023 об 11:00 в актовій залі приміщення Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області (третій поверх) за адресою: вул. Академіка Захаренка, 2, м. Корсунь-Шевченківський.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора