Пошук

Про проведення громадського обговорення проєкту містобудівної документації

Дата: 03.11.2023 15:55
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.11.2023 №463 «Про проведення громадського обговорення проєкту містобудівної документації», з метою врахування громадських інтересів при плануванні та забудові територій, у проєкті містобудівної документації з 03.11.2023 по 04.11.2023  проводиться громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території на частину території під будівництво полігону побутових відходів за межами населеного пункту м. Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

 

Підстава для розроблення містобудівної документації - рішення Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області від 22.09.2023 №56-15/УІІІ «Про розроблення детального плану» зі змінами.

 

Замовник проєкту містобудівної документації  ̶ виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради, розробник – ПП «ДИНАМІЧНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ».

 

З проєктом містобудівної документації можна ознайомитися у відділі архітектури, містобудування та будівництва виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, тел. (04735) 2-48-11) та на вебсайті міської ради.

 

Громадські слухання щодо обговорення проєкту містобудівної документації відбудуться  15 листопада 2023 року об 11.00 год. в залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради (м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, другий поверх).

 

Письмові пропозиції до проєкту містобудівної документації подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Строк подання пропозицій – протягом 30 днів з дня публікації оголошення.

 

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Відповідальною за організацію розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу архітектури, містобудування та будівництва виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Ольга ТИЩЕНКО.

Схема розташування в план.структ.району. Ситуація, Фотофіксація

План існуючого використання території

Проектний план (Основне креслення)

Проектний план (Основне креслення) частина 2

План функціонального використання(зонінг)

Схема цивільного захисту населення

Проектний план Під'їздної дороги

Проектний план(Основне креслення)

Проектний план(Основне креслення2)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора