Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 13.11.2023 15:22

Фото без опису14 листопада 2023 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за нашим мужнім захисником,

🕯молодшим сержантом Олександром Володимировичем Бондаренком

Внаслідок ворожого обстрілу на Запорізькому напрямі Олександр Володимирович отримав поранення (тяжку контузію). Перебував тривалий час на лікуванні та, на жаль, 11 листопада серце нашого Захисника зупинилося навіки.

У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя.

Прощання з Олександром Володимировичем відбудеться завтра, 14 листопада 2023 року. О 9:00 – біля батьківського дому по вул. Костомарова,45 кв.11, потім об 11:00 в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України (біля міського будинку культури). Поховають Воїна на Алеї Героїв центрального кладовища. Віддамо гідну шану Захиснику!

Світла пам'ять та вічний спокій Герою!