Про проведення громадських слухань у процесі стратегічної екологічної оцінки

Дата: 24.11.2023 16:12

Відповідно до ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»,  розпорядження міського голови від 14.11.2023 №494 «Про проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації» з 14.11.2023 по 14.12.2023  проводиться громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Детальний план території на частину території під будівництво полігону побутових відходів за межами населеного пункту м. Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

Відповідно до розпорядження міського голови від 24.11.2023 №506 «Про проведення громадських слухань щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації», з метою більш детального інформування мешканців громади з проєктом детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку, будуть проведені повторні громадські слухання щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації.

Громадські слухання відбудуться 01.12.2023 о 16.30 в актовому залі Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Академіка О.А. Захаренка,2 (ІІІ поверх).

З проєктом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися у відділі архітектури, містобудування та будівництва виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, тел. (04735) 2-48-11) та на вебсайті міської ради.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) подаються до відділу архітектури, містобудування та будівництва виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, тел. (04735) 2-48-11), електронна адреса arh.bud.korsun@gmail.com.