Пошук

Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 09.12.2023 14:49
Кількість переглядів: 84

Одна з найприємніших поїздок на округ — до наших малюків з подарунками від Святого Миколая. Разом з командою зібрали та привезли 700 коробок з солодощами, щоб передати святковий настрій хлопцям та дівчатам з різних навчальних закладів Черкаської області.

В селі Моринці відвідав Моринську гімназію з дошкільним підрозділом, де в присутності директорки Лобуренко Людмили Василівни, виконуючого обов'язки міського голови Мацюка Віталія Сергійовича, старости Шабельніка Анатолія передав подарунки дітям та привітав їх зі світом.

Після цього ми поїхали в село Гарбузин, в Гарбузинську гімназію з дошкільним підрозділом. Там, разом з директоркою Кияницею Ольгою Іванівною також привітав малечу.

В Шполі відвідали “Шполянську дитячу мистецьку школу”. Разом з директоркою Чебан Тетяною Ферапонтівною та працівниками даного закладу привітав учнів зі святом.

Далі подорож до села Мокра Калигірка, у Мокрокалигірський ліцеї. Вітання зі святом разом з сільським головою Пипою Вікторією Вікторівною та директоркою школи Кравченко Валентиною Володимирівною.

І фінальна зустріч з малюками в дитячому садку «Ромашка», вручення подарунків дошкільнятам.

Всюди нас зустрічали посмішки дітей. Завжди приємно радію, які наші діти творчі, талановиті та розумні. Їм випало жити у складний період історії української держави, але я впевнений, що від того вони виростуть сильними та добрими громадянами. Зі святом Святого Миколая!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора