Пам'ятаємо...

Дата: 11.01.2024 09:23

Фото без опису

Сьогодні, 11 січня 2024 року, минає рік, як кривава війна без жалю забрала життя безстрашного сина України Шайдюка Станіслава Валентиновича.

Народився Станіслав Валентинович 19 квітня 1986 року в місті Корсунь- Шевченківському. Навчався в школі №5, потім в Корсунь- Шевченківському ліцеї, після закінчення якого вступив до Київського університету економіки та права та здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит». Працював слюсарем- монтажником на приватному підприємстві. З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави без вагань пішов захищати рідні рубежі. Спочатку перебував у лавах добровольчого формування, згодом вступив до лав Національної Гвардії України.

Станіслав Валентинович загинув 11 січня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Трагічно обірвалося життя світлого, життєрадісного, відкритого і доброго надійного друга, найкращого сина, люблячого батька, брата. За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові Указом Президента України Станіслав Шайдюк нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна слава і пам’ять нашому захиснику.

Слава Героям! 🇺🇦

Слава Україні!🇺🇦