До Дня Соборності України в Черкаській районній військовій адміністрації начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко вручила нагороди родинам загиблих Героїв.

Дата: 23.01.2024 17:30

Серед нагороджених троє наших воїнів-земляків, які до останньої миті виконували свій військовий обов'язок та залишилися вірними військовій присязі.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагородили:

Орденом «За мужність» І ступеня (посмертно):

🇺🇦Олега Собченка (04.12.1973-24.01.2023)

Патріот, козак, один із найдієвіших громадських діячів не лише на Черкащині За участь в Революції Гідності нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Учасник бойових дій у складі добровольчих батальйонів з 2014 по 2016 рік. З перших днів повномасштабного вторгнення Олег Андрійович став у перших рядах на захист України— 25 лютого 2022 року вже був на позиціях оборони Києва у бригади імені Чорних Запорожців, де відзначився відвагою і тактичною кмітливістю під час активного наступу російських окупантів. В травні 2022 року був нагороджений орденом «За мужність» II ступеня. У червні 2023 року посмертно присвоєно звання Почесного громадянина міста Корсуня- Шевченківського. Загинув 24 січня 2023 року на Донеччині.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертнно):

🇺🇦Петра Купця (23.02.1979-06.06.2023)

Коли в 2014 році розпочалися воєнні дії на сході України, затятий борець за справедливість не міг знести такої наруги з боку сусідньої держави, тож з 11 березня 2015 року і по 31 березня 2016 був учасником АТО. З початку повномасштабного вторгнення росії вже з 25 лютого 2022 року – пішов на фронт, бо хотів, щоб ми всі жили у вільній країні, хотів захистити нас, свою родину, свою країну. Петро Петрович, отримавши у квітні 2022 року численні осколкові поранення, пройшовши лікування, знову повернувся боронити рідну державу та стояв на її захисті до останнього свого подиху...

Загинув 6 червня 2023 року на Донеччині.

🇺🇦Анатолія Степаненка (21.02.1981-11.02.2023)

Анатолій Васильович став на захист своєї країни і віддано боровся з ворогом та вірив у нашу Перемогу, бо вважав, що війна заради війни – це шлях в нікуди, а війна заради цінностей власного народу, країни, своїх предків і майбутніх поколінь – шляхетна і справедлива. Поліг у бою з російськими окупантами на Донеччині 11 лютого 2023 року.

Вічна слава і памʼять Героям!

Щирі співчуття та доземний уклін усім родинам, які втратили рідних!