Жительці Корсуня-Шевченківського Євдокії Василівні Грабаренко 15 лютого виповнилося 106 років.

Дата: 16.02.2024 14:12

Фото без описуЄвдокія Василівна Грабаренко - найстаріша людина на Черкащині. Від імені очільника громади Віталія Мацюка та виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради заступниця міського голови Людмила Сімшаг та начальник відділу соціального захисту населення Руслана Захарченко привітали Євдокію Василівну з цією поважною датою, вручили квіти та подарунки, подякувавши за багато років трудового життя. Поважний вік дався взнаки: слух жінку підводить, ноги не завжди слухняні, хоча по хаті ще сама пересувається.

Євдокія Василівна – корінна корсунчанка. Дитинство і юність минули на Донбасі, куди батьки виїжджали на заробітки. Там школу й курси друкарок закінчила. Згодом повернулася до рідного краю, влаштувалась у педучилище, тут же й вечірнє відділення закінчила. Працювала у райпобуткомбінаті, сама навчилась гарно шити. Понад 10 років працювала агентом Держстраху, має за це кілька відзнак. Доля не послала Євдокії Василівні власних дітей. Зараз її доглядає опікун, навідуються сусіди, знайомі. Доброта і щирість ніколи не зраджують старенькій, вона завжди вміла з людьми спільну мову знаходити і старалася робити добро.