Дата: 28.02.2024 16:14

У ході підготовки до пленарного засідання 69 чергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради 28 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціально- економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

На чолі із головою комісії Людмилою Семененко, члени комісії розглянули   5 питань. Зокрема, розглянуто внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2023 №64-14/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської територіальної громади на 2024 рік». Також на засіданні заслухано та взято до відома річні звіти керівників комунальних підприємств охорони здоров’я  щодо виконання показників фінансового плану за 2023 рік КНП «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня».