Пошук

У 2023 році платник податку продав один легковий автомобіль. Чи необхідно подавати декларацію?

Дата: 21.03.2024 07:55
Кількість переглядів: 38

Фото без описуВідповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок
платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і
податкова декларація не подається, у разі отримання доходів від операцій
продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до Кодексу не
оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при
нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок
відповідно до розділу IV Кодексу.
Пунктом 173.2 ст. 173 ПКУ передбачено, що дохід, отриманий платником
податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з
об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла,
та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.
Отже, в даному випадку платник податку звільнений від подання
 декларації за наслідками 2023 року за умови відсутності інших доходів, які
передбачають виникнення обов’язку щодо її подання.
За інформацією ДПС .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора