День жалоби

Дата: 25.03.2024 19:52

Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади!

26 березня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за полеглим Героєм російсько- української війни,

🕯старшим солдатом Русланом Олександровичем Петровим

Руслан Олександрович – мужній воїн, доброволець, справжній патріот своєї країни. Він до останнього подиху був вірний військовій присязі, загинув під час артилерійського обстрілу завданого збройними формуваннями рф 23 березня 2024 року на Куп’янському напрямі. У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 26 березня 2024 року, об 11:00 в Спасо-Преображенському храмі Православної церкви України. Поховають Руслана Олександровича на Алеї Героїв центрального кладовища.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!