Дата: 11.04.2024 16:12

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 12.07.2018 року №628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури» зі змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства культури та інформаційної політики України від 22 лютого 2024 року №130 (враховуючи зміни, внесені наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 15 березня 2024 року №194), відповідно до частини шостої статті 50 Закону України «Про освіту», статті 25 Закону України «Про позашкільну освіту» в мистецькій школі ім. К.Г.Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради буде проведено атестацію педагогічних працівників.

Дирекція мистецької школи ім. К.Г.Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради повідомляє, що наказом від 05 квітня 2024 року №12/1 затверджена атестаційна комісія у складі:

голова: Леся ДАЦЕНКО – директор мистецької школи;

члени комісії:

Оксана КРОХМАЛЬ  – заступник директора мистецької школи,

Лариса УСАЧЕНКО – викладач-методист мистецької школи,

Олена ТРИГУБОВА  – завідуюча музичним відділом мистецької школи,

Ольга ЧЕРНЯК – голова профкому мистецької школи.

На першому засіданні атестаційної комісії (протокол №1 від 08.04.2024 року) заступником голови обрано Ларису УСАЧЕНКО, секретарем – Оксану КРОХМАЛЬ та затверджено електронну адресу: korsun.atest@gmail.com

Атестаційна комісія повідомляє про початок проведення атестаційної процедури і пропонує всім педагогічним працівникам мистецької школи, які бажають пройти атестацію у 2024 році, подати документи для її проходження у термін до 10 днів з дня публікації даного повідомлення до 20 квітня 2024 року.