Дата: 27.05.2024 10:55

24 травня 2024 року фахівцями служби в справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради на базі Черкаського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області для суб’єктів пробації проведено профілактичний захід на тему: «Належне виконання батьківських обов’язків для забезпечення найкращих інтересів дітей»

Під час проведення заходу начальник служби в справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Оксана Бурковська провела бесіди з батьками, щодо належного виконання батьківських обов’язків для забезпечення найкращих інтересів дітей, роз’яснила юридичну адміністративну, кримінальну та сімейно-правову відповідальність за ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування.

Наголосила що відповідальність, щодо виховання дітей покладена на обох батьків, незалежно від того проживають вони разом чи окремо, оскільки обов’язок здійснювати належне виховання та нагляд за малолітнім є рівним для обох з них.

По закінченню заходу фахівець Черкаського РС№2 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області Олена Шкребтій акцентувала увагу батьків, що виховання дітей – відповідальна справа. Розуміння, взаємоповага, підтримка, змістовне дозвілля, спільна участь у вихованні дітей створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини, дотримання її прав, формування гармонійної особистості.

Черкаський РС№2

філії ДУ «Центр пробації»

в Черкаській області