День жалоби

Дата: 05.06.2024 11:21

Шановні жителі Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади!

6 червня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за нашим земляком, військовослужбовцем ЗСУ

🕯молодшим сержантом Миколою Миколайовичем Заїченком, який загинув 3 липня 2022 року внаслідок бойового зіткнення з противником під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини на Луганщині.

Відданий захисник України Микола Миколайович Заїченко до останньої миті виконував свій військовий обов'язок та залишився вірним військовій присязі.

Сьогодні, 5 червня, орієнтовно о 14:00 Герой назавжди повертається додому... Зустріньмо скорботний кортеж живим коридором. Рух кортежу: вул. Симоненка, вул. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого до лікарні.

Прощання з Миколою Миколайовичем відбудеться завтра, 6 червня 2024 року об 11:00, у Свято-Іллінській церкві у Корсуні-Шевченківському. Скорботний кортеж рухатиметься вул. Ярослава Мудрого  (із зупинкою в мікрорайоні навпроти  будинку 79, де мешкав Воїн), до кладовища в с.Гарбузин по вул.Можайського.

На прохання родини приносити лише живі квіти.

Світла пам'ять та вічний спокій Герою!