Проведено роздільне штабне тренування

Дата: 03.03.2021 16:32

3 березня в приміщенні Корсунь-Шевченківського районного територіального центру комплектування та підтримки було проведено роздільне штабне тренування зі штабом району територіальної оборони №6.

Головною темою заходу стала організація роботи та виконання функціональних обов'язків на пунктах управління під час завчасного планування; проведення оперативно-тактичних розрахунків та відпрацювання попередніх розпоряджень з ТрО.
Участь у роздільному штабному тренуванні взяли головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  міської ради Руслан Садівський, військовий комісар, підполковник Павло Бадюлько, заступник начальника штабу територіальної оборони, майор Микола Касяненко, провідний фахівець Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Євген Расновський.